Your Happy Family

Zadzwoń do nas+48 695 666 004

O nas

FINANCE4U
USŁUGI OUTSOURCINGU DYREKTORA FINANSOWGO/KONTROLERA FINANSOWEGO

Dużo rozwijających się firm zaczyna odczuwać brak profesjonalnego wsparcia przy zarzadzaniu finansami przedsiębiorstwa, którego nie daje zewnętrzne biuro rachunkowe, lub własna księgowość.

Stają wobec tego w obliczu decyzji o zatrudnieniu Dyrektora albo Kontrolera Finansowego. Jest to jednakże poważny koszt dla firmy, a tak naprawdę, w wielu mniejszych lub średnich firmach nie jest potrzebne posiadanie takiej osoby na pełnu etat.

Oferta FINANCE4U wychodzi więc na przeciw tym potrzebom. Jeden doświadczony doradca może pracować dla kilku przedsiębiorstw w pełni realizując ich potrzeby. Jednocześnie koszt takiej usługi oznacza znaczące oszczędności, będące alternatywą w stosunku do zatrudnienia specjalisty.

Rolą Dyrektora Finansowego jest nie tylko nadzorowanie pionu finansowo - księgowego, ale przede wszystkim wspieranie zarządu w zakresie rachunkowości zarządczej, a nie tylko podatkowej.

Kierujemy naszą ofertę do firm, które szubko się rozwijają lub planują rozwój, do właścicieli, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w obszarze zarządzania finansami przedsiębiorstwa.